کالای خواب پاندا
خانه / روفرشی / روفرشی صادراتی یزد متری (R3) | متراژ ۱٫۵ تا ۱۲

روفرشی صادراتی یزد متری (R3) | متراژ ۱٫۵ تا ۱۲

تولیدات روفرشی از هنرهای اصلی شهر یزد می باشد که به وسیله مواد اولیه درجه یک به تولید می رسد و تقریبا توانسته است محصولات خود را با بهترین کیفیت و خدمات به فروش برساند. روفرشی صادراتی یزد متری با قیمت عمده به فروش می رسد. روفرشی های صادر شده دارای بهترین کیفیت و طرح بوده، به همین جهت نظر بسیاری از خریداران خارجی را به خود جلب ساخته اند.

روفرشی صادراتی یزد متری

فروش انواع روفرشی های صادراتی یزد (R3)

ارزش بالایی که روفرشی در حیطه مصرف پیدا کرده، نه تنها باعث رواج خرید و فروش آن در بازار داخلی شده، بلکه صادرات بسیار گسترده ای نیز را نیز از آن به راه انداخته است. فروش انواع روفرشی های صادراتی یزد (R3) از کیفیت های بالایی برخوردار است و طرح های شگفت انگیزی نیز دارد. بنابراین همین مزیت ها باعث شده که دیگر کشورها نیز از طرفداران آن باشند و به دلیل کیفیت بالا قابل رقابت با نوع خارجی هستند.

انواع روفرشی صادراتی:

  • مخمل
  • زرک دار
  • کوبلن
  • دو رنگ

روفرشی صادراتی یزد متریروفرشی ۳ متری صادراتی تولید شده در یزد

روفرشی ۳ متری صادراتی تولید شده در یزد از کارخانه بدون واسطه به فروش می رسد، روفرشی یزد (R3) به دست صادر کنندگان روفرشی می رسد، تا انواع روفرشی را به کشور های مختلف صادر کنند. سایز استاندارد روفرشی ۳ متری ۲ * ۱/۵ متر  می باشد. روفرشی ۳ متری مخمل بیشترین فروش را برای بازار داخلی و صادرات روفرشی دارد.

روفرشی صادراتی یزد متری

روفرشی ۶ متری صادراتی تولید شده در یزد

روفرشی ۶ متری صادراتی تولید شده در یزد از کارخانه بدون واسطه به فروش می رسد، روفرشی ۶ متری بیشترین تولید را برای صادرات در بین سایز های تولید شده روفرشی دارد، روفرشی های ۶ متری خریداران زیادی دارد، بنابراین کارخانه روفرشی یزد به تعداد زیادی تولید می کند. روفرشی با سایزهای زیر بیشترین درخواست را برای صادات دارند.

  • روفرشی ۱/۵ متری
  • روفرشی ۳ متری
  • روفرشی ۶ متری
  • روفرشی ۹ متری

روفرشی صادراتی یزد متریخرید مستقیم روفرشی صادراتی یزد از کارخانه

خرید مستقیم روفرشی صادراتی یزد از کارخانه برای صاحبان فروشگاه ها و یا نمایندگی های پخش محصولات، باعث می شود تا هم هزینه کمتری را بپردازند و هم بتوانند سودی از فروش اجناس بدست آورند. بدین ترتیب، می توانند تعداد زیادی از این کالا را در حجم انبوه از یک محل خریداری کرده و خیلی راحت تر و سریع تر به نتیجه برسند. گروه تولیدی پاندا این شرایط را فراهم کرده است که محصولات خود را به صورت مستقیم به صورت عمده به سراسر کشور ارسال کند. برای خرید عمده انواع روفرشی با کیفیت با مدیریت فروش در ارتباط باشید.

خرید مستقیم روفرشی صادراتی

قیمت روفرشی صادراتی یزد متری

شهر یزد یکی از بزرگترین مراکز تولید کننده‌ی روفرشی در ایران است، عرضه انواع رو فرشی یزد با قیمت ارزان تر از جاهای دیگر به صورت مستقیم در حال انجام است، که برای بازار داخلی و صادرات استفاده می شود. شما عزیزان می توانید با مراجعه به مرکز فروش روفرشی از قیمت روفرشی صادراتی یزد متری مطلع شوید و نمونه های درجه یک و باکیفیت این محصولات را به شکل عمده و با کمترین نرخ خریداری کنید.

جهت خرید عمده انواع روفرشی یزد با کارشناسان ما در ارتباط باشید

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید عمده روفرشی جدید طرح فرش

مرکز خرید عمده روفرشی جدید (۳۵ مدل) طرح فرش ( صادراتی )

تشک خوشخواب دونفره و روفرشی های جدید طرح فرش نمونه ای از روفرشی ها هستند، …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده