کالای خواب پاندا
خانه / روفرشی / بهترین مرکز پخش روفرشی یزد ابریشم رنگ ثابت کجاست؟

بهترین مرکز پخش روفرشی یزد ابریشم رنگ ثابت کجاست؟

مرکز پخش روفرشی یزد

مرکز پخش روفرشی یزد مدل‌های جدید و زیبای این کالا را در اختیار مشتریان سراسر کشور قرار می‌دهد. روفرشی یکی از انواع ملزومات خانه است که هم جنبه کاربردی و هم جنبه تزئینی دارد. این کالا از دیرباز برای حفاظت و نگهداری بیشتر از فرش مورداستفاده قرار می‌گرفته است. روفرشی‌ها توسط نساجی‌ها و کارخانه‌های مختلفی در سراسر ایران و خارج از کشور تولید می‌شوند. شهر یزد نیز یکی از مراکز اصلی تولید روفرشی ایرانی است. روفرشی‌های یزد دارای تنوع بالایی بوده و در مدل‌های مختلفی عرضه می‌شوند. می‌توان این روفرشی‌ها را به‌صورت عمده از نمایندگی‌ها و مراکز پخش خریداری کرد.

روفرشی دور کش‌دار یزد

مرکز پخش روفرشی یزد | روفرشی دور کشدار

روفرشی‌های تولیدی یزد از الیاف مختلفی تولید می‌شوند. همچنین مدل این روفرشی‌ها متفاوت است. یکی از مدل‌های جدید و پر تقاضا؛ روفرشی دور کش‌دار است. روفرشی‌های کش‌دار در اندازه‌های ۳ متری، ۶ متری، ۹ متری و ۱۲ متری تولید می‌شوند. اطراف این روفرشی با کش دور دوزی شده است. روفرشی‌های کش‌دار به زیر فرش متصل می‌شوند. مزیت این نوع روفرشی‌ها این است که از چروک و جمع شدن در هنگام رفت‌وآمد افراد جلوگیری می‌کنند.

روفرشی دور کش‌دار یزد از الیاف مختلفی تولید می‌شود. برخی از بهترین مدل‌های این نوع روفرشی عبارت‌اند از:

  • روفرشی ابریشمی: روفرشی‌های ابریشمی جزء مدل‌های گران‌قیمت هستند. از این روفرشی‌ها می‌توان به‌عنوان فرش نیز استفاده کرد. روفرشی‌های ابریشمی بیشتر برای سبک‌های مدرن و فرش‌های گران‌قیمت مورداستفاده قرار می‌گیرند.
  • روفرشی طرح ابریشم: روفرشی طرح ابرشیم کش‌دار نیز ظاهری شبیه به روفرشی‌های ابریشمی دارند. الیاف به‌کاررفته در این روفرشی ابریشم نیست. برای تولید روفرشی‌های طرح ابریشم از نخ پلی‌استر استفاده می‌شود. این روفرشی‌ها دارای قیمت کمتری هستند.
  • روفرشی زرکدار: روفرشی‌های زرکدار نیز از ترکیب مخمل و نخ زرک تولید می‌شوند. این روفرشی‌ها نیز دارای مدل‌های ساده و کش‌دار هستند.

تمامی مدل‌های ذکرشده را می‌توان از طریق مرکز پخش روفرشی یزد خریداری کرد.

مشخصات روفرشی مرغوب و مناسب

مرکز پخش روفرشی یزد | مشخصات روفرشی مرغوب

روفرشی‌ها در بازار از تنوع بسیار زیادی برخوردارند. این کالا در انواع مدل‌های مختلفی تولید می‌شود. برندهای متنوعی از روفرشی در بازار موجود است. برخی از مهم‌ترین مشخصات روفرشی مرغوب و مناسب عبارت‌اند از:

  • دارا بودن رنگ ثابت
  • دارا بودن بافت و تاروپود مستحکم
  • دارا بودن طرح‌ها و رنگ‌های متنوع

می‌توان مرغوب‌ترین روفرشی‌ها را از طریق مرکز پخش روفرشی یزد خریداری کرد.

مرکز پخش روفرشی یزد

مرکز پخش روفرشی یزد

پاندا خواب یکی از تولیدکنندگان و مرکز پخش روفرشی یزد است.
روفرشی‌های این مجموعه در مدل‌های مختلف تولید می‌شوند. روفرشی مخمل شانل، روفرشی زرکدار و روفرشی طرح ابریشم برخی از پرفروش‌ترین روفرشی‌های پاندا خواب محسوب می‌شوند. می‌توان روفرشی‌ها را به‌صورت عمده و به روش‌های حضوری و غیرحضوری از این مجموعه خریداری کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09123176836

مطلب پیشنهادی

روفرشی صادراتی یزد متری

روفرشی صادراتی یزد متری (R3) | متراژ ۱٫۵ تا ۱۲

تولیدات روفرشی از هنرهای اصلی شهر یزد می باشد که به وسیله مواد اولیه درجه …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده