کالای خواب پاندا
خانه / روبالشی پنبه ای / قیمت ۲۵ مدل اصلی روبالشی زیپ‌دار طرح دار ست ۲تایی

قیمت ۲۵ مدل اصلی روبالشی زیپ‌دار طرح دار ست ۲تایی

قیمت روبالشی زیپ‌دار

قیمت روبالشی زیپ‌دار با توجه به جنس پارچه آن متفاوت خواهد بود. تولیدی‌ها و نساجی‌های کالای خواب روبالشی‌ها را در مدل‌های مختلف لبه‌دار، پاکتی، دکمه‌دار و زیپ‌دار تولید می‌کنند. روبالشی‌های زیپ‌دار از کیفیت خوبی برخوردار بوده و در بازار دارای فروش خوبی هستند. این روبالشی‌ها دارای طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی هستند و در اندازه‌های بزرگ و کوچک تولید می‌شوند. از روبالشی‌های زیپ‌دار می‌توان برای خردسالان و بزرگ‌سالان استفاده کرد. این روبالشی‌ها به روش‌های حضوری و اینترنتی عرضه می‌شوند. خرید تکی و عمده این روبالشی‌ها از فروشگاه‌ها و نمایندگی‌های مجاز سراسر کشور امکان‌پذیر می‌باشد.

طرح‌های جدید روبالشی زیپ‌دار

قیمت روبالشی زیپ‌دار | طرح جدید روبالشی

برای تولید روبالشی‌های زیپ‌دار از جنس پارچه‌های مختلفی همچون مخمل، پنبه، کتان، تترون، نخی و … استفاده می‌شود. همچنین طرح این روبالشی‌ها بسیار متنوع است. برخی از طرح‌های جدید روبالشی زیپ‌دار عبارت‌اند از:

  • روبالشی سه‌بعدی: این روبالشی‌ها با استفاده از طراحی چاپ دیجیتال تولید می‌شوند. برای تولید روبالشی‌های سه‌بعدی از طرح‌های واقعی استفاده می‌شود. این روبالشی‌ها از جنس پارچه‌های مختلفی همچون ساتن، مخمل، پنبه و پلی‌استر تولید می‌شوند.
  • روبالشی طرح ترمه: یکی دیگر از مدل‌های روبالشی زیپ‌دار؛ روبالشی ترمه است. این روبالشی‌ها دارای طرحی سنتی بوده و ست روتختی آن نیز در بازار موجود است. روبالشی‌های ترمه دارای رنگ‌های متنوعی همچون آبی، زرشکی، سورمه‌ای و… هستند.
  • روبالشی طرح چهل‌تکه: روبالشی‌های طرح چهل‌تکه نیز برای اتاق‌خواب‌هایی با سبک سنتی مناسب هستند. این روبالشی‌ها از ترکیب رنگ‌های مختلفی تولیدشده و از طراحی زیبایی برخوردارند. برای تولید روبالشی‌های چهل‌تکه بیشتر از پارچه‌های کتان و پنبه‌ای استفاده می‌شود.
  • روبالشی طرح عروسکی: روبالشی طرح عروسکی معمولاً در اندازه‌های کوچک برای استفاده نوزادان و کودکان طراحی می‌شود. برای طراحی این روبالشی‌ها از شخصیت‌های کارتونی و ورزشی دخترانه و پسرانه استفاده می‌شود. روبالشی‌های عروسکی دارای مدل‌های سه‌بعدی نیز هستند. جنس پارچه این روبالشی‌ها معمولاً باکیفیت و ضد حساسیت است.

قیمت روبالشی زیپ‌دار با توجه به طرح آن متفاوت خواهد بود؛ اما می‌توانید این روبالشی‌ها را با بهترین قیمت از تولیدی‌ها خریداری کنید.

لیست قیمت روبالشی زیپ‌دار

قیمت روبالشی زیپ‌دار

لیست قیمت روبالشی زیپ‌دار با توجه به عوامل زیر قابل‌تغییر خواهد بود:

  • نوع طرح و رنگ روبالشی
  • جنس پارچه و نوع دوخت روبالشی
  • ابعاد و اندازه روبالشی

برای اطلاع دقیق از قیمت روبالشی‌ها می‌توانید با نمایندگی‌های فروش در تماس باشید.

شرکت تولیدی روبالشی باکیفیت

قیمت روبالشی زیپ‌دار | تولیدی روبالشی

پاندا خواب یکی از مراکز و شرکت تولیدی روبالشی باکیفیت است.
روبالشی‌های پاندا از بهترین پارچه‌ها تولیدشده و دارای دوخت مناسبی هستند. برای طراحی این روبالشی‌ها از انواع نقوش سنتی و مدرن استفاده‌شده و این روبالشی‌ها سلیقه تمامی مشتریان را در برمی‌گیرد. پاندا روبالشی‌ها را به‌صورت عمده و با کیفیت بالایی عرضه می‌کند.

مطلب پیشنهادی

فروش رو بالشتی بچه‌گانه

فروش رو بالشتی بچه‌گانه | طرح‌های جدید تولیدی روبالشی + قیمت روز

فروش رو بالشتی بچه‌گانه توسط مراکز مختلف تولیدی و بازرگانی به‌صورت عمده انجام می‌گیرد. روبالشی …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده